Ādas Skaistumkopšanas Akadēmija

by


Jau no 8. martā sadarbībā ar pazīstamo dermatoloģi Laumu Valeini un BENU Aptiekunotiek  atklās Ādas skaistumkopšanas akadēmija, kuras ietvaros reizi mēnesī sniedzam atbildes uz Latvijas sievietēm aktuālajiem jautājumiem par ādas kopšanu.

Ādas skaistumkopšanas akadēmija ir izglītojošs projekts, kurā mēs sniedzam atbildes uz  jautājumiem par ādas kopšanu, kā arī diskutējam par aktualitātēm, izplatītākajiem mītiem un jaunākajām ādas kopšanas tendencēm un jaunumiem, sniedzam padomus, kā risināt dažādas ādas problēmas un kā kopt ādu ikdienā. 

Lai gan var šķist, ka zināšanas par ādas kopšanu ikvienai sievietei tiek ieliktas jau šūpulī, tā nebūt nav, un bieži vien mums ir daudz vairāk jautājumu nekā atbilžu, tādēļ, kopā ar Laumu Valeini un BENU Aptieka turpmāk sniegsim atbildes gan uz vienkāršiem, gan arī pavisam sarežģītiem jautājumiem, kas saistīti ar ādas pareizu kopšanu.

Reizi mēnesī rīkotāBENU “Ādas skaistumkopšanas akadēmija” ir skatāma tiešraidē manā Instagramkontā, kur ikviens interesents ir aicināts jau iepriekš iesūtīt interesējošos jautājumus, lai jau nākamajā tiešraidē saņemtu atbildes un ieteikumus.

Atzinīgi šādu projektu vērtē dermatoloģe L. Valeine, kura atzīst, ka viņas uz ilgstošu pieredzi balstītās zināšanas kopā ar Diānas pieredzi skaistumkopšanā, būs iespēja daudziem saņemt atbildes uz tādiem jautājumiem, kuri bieži tiek pārrunāti tikai klusībā, dermatologa kabinetā. 

Ādas skaistumkopšanas akadēmijastiks organizētas sadarbībā ar BENU Aptieku, jo tieši aptieka visbiežāk ir primārā izvēle, kur cilvēki vēršas ar jautājumiem par ādas kopšanu, turklāt aptiekās pieejamais dermatoloģiskās kosmētikas sortiments ar katru gadu kļūst aizvien plašāks. 

“Jautājumu par ādas kopšanu ikdienā netrūkst, to apliecina tas, cik bieži ar lūgumu pēc šāda padoma pie farmaceitiem vēršas aptieku apmeklētāji. Ādas skaistumkopšanas akadēmijabūs lieliska iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no pieredzējušiem speciālistiem un ekspertiem,” pārliecināta BENU Aptiekas Latvijadirektore Anete Rožkalna.

BENU Aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 73 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. BENU Aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.

No tags 0 Comments

No Comments Yet.

What do you think?

Leave a Reply