EMS Fitness

by Thursday, March 22, 2018

Gatavojoties vasaras sezonai šogad nolēmu izmēģināt treniņu veidu, par kuru biju dzirdējusi daudz – EMS, jeb elektrisko muskuļu stimulāciju. Izmantojot to pašu principu, pēc kāda mūsu muskuļi dabīgi saraujas, ar ārējo imulsu palīdzibu treniņa efektivitāte tiek pastiprināta vairākas reizes – divdesmit minūšu EMS treniņš pielīdzināms 4 trenažieru zālē intensīvi pavadītām stundām! Nostiprinas mukuļi, uzlabojas vielmaiņa, samazinās celulīts un, atklāšu Jums noslēpumu – ļoti labi rezultāti ir tieši dibena zonas pacelšanai un “noapaļošanai”. Gribi redzēt kā tieši strādā šis treniņš un kas tur notiek -pilna video atskaite manā YouTube kanālā!

PAR FIT20

Fit20 ir mūsdienīga, specializēta sporta un fizioterapijas studija, kurā individuālas nodarbības notiek trenera pavadībā, izmantojot muskuļu elektrostimulēšanas metodi (EMS). Šī modernā metode ļauj vienlaicīgi trenēt vairākas, tajā skaitā dziļākās, muskuļu grupas daudz intensīvāk, ko parasta treniņa laikā izdarīt ir ļoti grūti vai pat neiespējami. Trenējoties tikai 20 minūtes vienu reizi nedēļā, tiks iegūts teicams rezultāts – uzlabojas vispārējā pašsajūta, jūtams jauns spēku pieplūdums un ķermenis kļūst spēcīgs un skaists.

Fit20 nozīmē ievērojamu laika ekonomiju!

20 minūšu EMS treniņš sporta studijā Fit20 efektivitātes ziņā līdzinās 4 stundu treniņam parastā sporta zālē.

Treniņa struktūra ir sekojoša: 10 minūšu iesildīšanās (kardio), kam seko 20 minūšu spēka vai izturības treniņš, bet nobeigumā – 10 minūšu EMS masāža. Nodarbība notiek individuāli zinoša trenera uzraudzībā. Studijā ierīkotie trenažieri palīdz nostiprināt muskuļus un uzlabo vispārējo pašsajūtu. Jau daudzus gadus Fit20 sekmīgi izmanto profesionālajā sportā, medicīnā, rehabilitācijā, piemēram, cīņā ar muguras sāpēm. Trenēties Fit20 studijās var gan statiski, gan dinamiski. Moduļu sistēma ļauj vienlaicīgi un ar dažādu intensitāti stimulēt visas muskuļu grupas.

Treniņa procesā:

  • nostiprinās muskuļi;
  • palielinās spēks, ātrums un izturība;
  • uzlabojas sportiskie rezultāti;
  • mazinās muguras sāpes;
  • atslābinās un nostiprinās atrofētie un saspringtie muskuļi;
  • tiek stimulēta cīņa pret celulītu un varikozajām vēnām;
  • uzlabojas vielmaiņa;
  • tiek dedzināti tauki un veicināts svara zudums;
  • uzlabojas stāja.

KONTAKTI

Centrs:

Elizabetes iela 11, Rīga

Imanta:

Auru iela 9b, Rīga

Jūrmalas šoseja:

Kārļa Ulmaņa gatve 150, Rīga

Telefona numurs pierakstiem: 28819198

Fit20 treniņu priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem treniņiem

Fit20 var sekmīgi izmantot gan profesionālie sportisti, gan amatieri. EMS palīdz nostiprināt muskuļus, palielina spēku un izturību, izlīdzina nevienmērīgi attīstītās muskuļu grupas, attīsta ķermeņa motoriku – reakciju un ātrumu.

Fit20 palīdz vienlaicīgi un ar daudz lielāku intensitāti trenēt vairākas muskuļu grupas vai selektīvi strādāt uz atsevišķām muskuļu grupām, ko nav iespējams izdarīt parasta treniņa laikā.

Fit20 treniņos netiek izmantotas noslogojošas iekārtas, nav jākustas vai jālēkā ar pārslodzi, tāpēc nodarbību gaitā locītavas nav pakļautas papildu slodzei. Šādi treniņi ir piemēroti arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Fit20 treniņi var notikt gan pasīvi (guļus vai stāvus), gan aktīvi kustoties un dinamiski izpildot sarežģītas un specifiskas kustības, vienlaicīgi attīstot to ātrumu un spēku.

Fit20 treniņi palīdz cīnīties ar muguras sāpēm. Minēto treniņu laikā aktivējas arī dziļie muskuļi starp skriemeļiem, tā palielinot mugurkaula izturību. Trenažieris sūta impulsus uz visiem, pat vismazākajiem muguras muskuļiem un optimāli tos nostiprina. Ar šo impulsu palīdzību iespējams samazināt ķermena un mugurkaula disbalansu, atjaunojot muskuļu simetriju.

Fit20 palīdz nostiprināt muskuļus īsā laikā, vienlaikus veicinot vielmaiņu un dedzinot taukus. Šie treniņi ne tikai nostiprina ķermeni, bet arī paātrina reakciju un uzlabo vispārējo pašsajūtu. Nostiprinās zemādas savienotājaudi, kas ļauj cīnīties ar celulītu un varikozo vēnu paplašināšanos. Ja pēc tradicionāla treniņa vairāku stundu garumā jūtams nogurums un spēku izsīkums, tad Fit20 treniņa laikā aktivizējas viss ķermenis – treniņa beigās būs jūtamas jauns spēku pieplūdums! 

Impulsi un mūsu ķermenis 

Kā EMS iedarbojas uz mūsu ķermeni? Iekārtas, ko izmanto Fit20 studijās, tiešā veidā atveido signālus, kurus dabiskā ceļā pārraida mūsu ķermenis. Signāli tiek nosūtīti uz dziļām muskuļu grupām, kuras impulsu laikā saraujas, bet pēc tam atslābinās. Tādus impulsus mūsu smadzenes dabiskā veidā izplata pa mūsu ķermeni, bet, darbojoties RES, šie impulsi pastiprinās no ārpuses. Rezultāts ir vienāds – muskuļi nostiprinās saraujoties un atslābinoties. Tādā veidā EMS trenažieri palīdz „atmodināt” un nostiprināt sen neizmantotās un „aizmirstās” muskuļu grupas, vienlaicīgi uzlabojot arī cilvēka vispārējo pašsajūtu.

Daudzu gadu desmitu laikā veiktie pētījumi par muskuļu treniņiem ar elektriskajiem impulsiem nav atklājuši nekādus blakusefektus.

No tags 0 Comments 20

Leave a Reply

No Comments Yet.

What do you think?