GUESS Yacht Party

by Sunday, June 24, 2018

Saulainā jūnija sestdienā Daugavas kruīzā ar jahtu MSail devās trīs daiļavas no Latvijas, lai fotogrāfētos GUESS zīmola vasaras kampaņai – modele un vairāku skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, fitnesa diva Kristīne Kļučņika un dziedātāja Samanta Tīna Poļakova.

Piecpadsmit metrus garā luksusa klases jahta MSail uzņēma daiļās dāmas ar Moët & Chandon šampanieti un Guess zīmola prezentācijām tik raksturīgajām zemenēšokolādē, lai izvizinātu saulainā kruīzā pa Daugavu ar skatu uz Vecrīgu.

 

Brauciena laikā, meitenes fotogrāfējās izvēlētajos Guess apģērbos jaunākajai kampaņai.

Diāna bija izvēlējusies divus tērpus – kā pirmais bikškostīms ar grafisku košu blūzi un sarkanām biksēm, kuru augsto jostasvietu rotā divrindu zelta pogas, kā arī pieskaņojusi Guess somiņu ar izšūtu rozi, Guess un L.A. uzdruku.

Otrais Diānas tērps bija garā zīda kleita ar ziedu motīviem un atkailinātiem pleciem, kas lieliski izcēla garo Diānas augumu.

Kristīnes izvēle krita uz džinsa auduma īso kombinezonu ar rāvējslēdzēja aizdari priekšā. Toties Samanta Tīna saules starus un fotogrāfa kameras priekšā gozējās īsā, rotaļīgā baltā kleitā ar V-veida kakla izgriezumu.


Kolekcija pieejama veikalos Guess t/c Domina, t/c Spice, T/c Galerija Centrs un t/c Riga Plaza, kā arī interneta veikalā DenimDream.lv.
Fotogrāfs: Miks Užāns
#denimdreamstores
#loveguess
#moetmoment
@denimdreamstores
@embassyofchampagne

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

No tags 0 Comments 0

Leave a Reply

No Comments Yet.

What do you think?