Shopping in NewMood.lv + How to Style a Jumpsuit?

by Thursday, January 26, 2017

Nesen atklāju jaunu, NENORMĀLI foršu interneta veikalu, kurš piegādā NEREĀLI ātri un bez maksas – NEWMOOD.LV.

Pasūtot šodien saņem preci jau rīt vai parīt (piegāde 1-2 dienu laikā). Preces, kuras neder, vari atgriezt 14 dienu laikā no to saņemšanas dienas un saņemsi atpakaļ samaksāto naudu.

Interneta veikalā ir dažādi nenormāli superīgi brendi, kas nas pārstāvēti NEKUR citur Latvijā, piemēram Lavish Alice, Chi Chi London,  Cheap Monday, Little Mistress ( no kura arī pasūtīju šo skaisto jumpsuit).

Arī cenas ir ļoti labas! Es atradu kleitu no Lavish Alice, kuru ASOS pirku pa 133 Eur NewMood.lv pa 115Eur (ja izmanto kodu DianaNewMoodLV tad viņa maksās 97.75Eur!!!). Es laikam vairs nekad neiepirkšos ASOS!!! Kāpēc lai to darītu, ja mums pašiem ir savs, daudz labāks, lētāks un ātrāks interneta veikals!!!

 

NewMood.lv pasūtīju superīgu ‘jumpsuit’ (latviski laikam būtu pareizi kombinezons, bet man nepatīk tas vārds) no Little Mistress. Tas šobrīd ir viens no maniem mīļākajiem apģērba gabaliem, jo 1) nav jādomā kā apģērbu sakombinēt – ‘outfits’ jau gatavs; 2) viņu var valkāt gan ikdienā ar zempapēžu kurpēm, gan vakarā – uzvelkot klāt augstpapēžu kurpes un 3) ir gan vienlaicīgi pietiekami elegants – melns, kvalitatīva auduma, gan seksīgs ar savu dziļo izgriezumu, gan nedaudz šiks ar izšuvumu jostas daļā, bet ne ‘over-the-top’,  līdz ar to garām nekad ‘neaizšausi’. Mīļākā virsjaka ar jumpsuit man noteikti ir ādas jaka, kā piemēram šī no Pinko.

No tags 1 Comment 0

Leave a Reply

1 Response
  • Zanda
    January 27, 2017

    Ļoti smuks jumpsuits, un galvenais, ka iespējams tik universāli sakombinēt kā ar zempapēžu, tā augstpapēžu apaviem. 🙂

What do you think?